.

אביזרים למטבח

דף הבית >> מטבחי חוץ >> אביזרים למטבח
אביזרים נוספים למטבח חוץ
המעוניינים במטבח חוץ מאובזר ונוח במיוחד יכולים לשלב בו אלמנטים רבים נוספים, המוסיפים לנוחות הבישול בחוץ:

כיור וברז

שילוב של כיור וברז במטבח חיצוני הופך את המטבח למקום נוח ויעיל. שוב אין צורך להכנס למטבח בתוך הבית בכדי לשטוף ידיים וכלים.  אפשר לומר שאחרי הגריל, הכיור למעשה הינו האביזר החיוני ביותר במטבח חיצוני.

מקרר ומכונת קרח למטבח חוץ
אנו ממליצים על שילוב של מקרר קטן במטבח הגן. שילוב זה משפר את נוחות האירוח. הנוחות בזמינות של משקאות קלים, בירות, קרטיבים וגלידה לילדים או אפילו שילוב של מקרר יינות בתוך המטבח החיצוני.

כיריים
להוציא את הטיגון החוצה!
יש שיאמרו שמטבח חיצוני אינו שלם אם הטיגון נשאר בבית. שילוב של כיריים במטבח חיצוני מאפשר להוציא את הטיגון לחצר / למרפסת למקום מאוורר ולהימנע מהריחות הנלווים לטיגון בחלל הסגור.
בהתאם לעיצוב המטבח החיצוני, ניתן לשלב כיריים ביתיות,  כיריים תעשייתיות ואף מבערי שדה.

משטח צלייה / פלטה / פלנג'ה
זהו משטח יציקת ברזל אטום האוגר חום רב המופק ע"י מבערי גז. על פלטת הבישול ניתן לצלות בשרים, דגים, ירקות, ביצים, ועוד. התקנת מתקן זה פותחת מגוון אפשרויות בלתי נדלה לבישול בסגנון אחר. ניתן לשלב במטבח חיצוני פלטה גדולה העומדת בפני עצמה כאביזר נפרד או להניח פלטה על גריל גז קיים. 

מסתור בנוי לפח האשפה
את פח האשפה ניתן להצניע בתוך יחידה יעודית.  עם גישה מהירה  דרך דלת עליונה ללא צורך להתכופף. ניתן גם להתקין פח נשלף בתוך אחד מתאי השרות.
 


 

דקורציה
בכדי להבטיח שהמטבח החיצוני יהווה מוקד משיכה בחצר או במרפסת ובכדי להנעים את השהייה בו אנו מקפידים כמובן על העיצוב. בגלל שיטת הבניה שלנו למעשה ניתן לשלב במטבח אלמנטים עיצוביים שונים ומגוונים. האפשרויות בלתי מוגבלות! חיפוי לבנים בצבעים שונים, אריחים דקורטיביים, משרביות, שילוב של עץ, אבן ומתכת ... אתם תחלמו ואנו נממש!
 
 


 

 
לייבסיטי - בניית אתרים