.

אביזרים למטבח

דף הבית >> מטבחי חוץ >> אביזרים למטבח
אביזרים נוספים למטבח חוץ
המעוניינים במטבח חוץ מאובזר ונוח במיוחד יכולים לשלב בו אלמנטים רבים נוספים, המוסיפים לנוחות הבישול בחוץ:

כיור וברז

שילוב של כיור וברז במטבח חיצוני הופך את המטבח למקום נוח ויעיל. שוב אין צורך להכנס למטבח בתוך הבית בכדי לשטוף ידיים וכלים. מיים זורמים מאפשרים להוצי את הבישול החוצה. אפשר לומר שאחרי הגריל, הכיור למעשה הינו האביזר החיוני ביותר במטבח חיצוני.
כמובן שכיור וברז העומדים בחוץ חייבים להתמודד עם תנאים של שמש וגשם. אנו ממליצם לשלב כיור של חרסה בכדי להבטיח עמידות לאורך זמן ניתן גם להשתמש בכיור נירוסטה (כיורים יצוקים אינם עמידים בשמש) הסטנדרט שלנו הינו ברזים איכותיים של חמת.

מקרר
אנו ממליצים על שילוב של מקרר קטן במטבח הגן. שילוב זה משפר את נוחות האירוח. הנוחות בזמינות של משקאות קלים, בירות, קרטיבים וגלידה לילדים או אפילו שילוב של מקרר יינות בתוך המטבח החיצוני.

קימים מקררים מיוחדים לשילוב במטבח חיצוני. המאפיין העקרי של מקרר יעודי הינו פליטת חום מחלקו הקדמי מה שמאפשר התקנה מובנית של המקרר בתוך נישה באופן מדוייק. מקררים כאלו מיובאים במיוחד למטבחי חוץ ומחירם גבוה יחסית.  אנו מציעים גם פתרון פשוט וזול יותר. בניה של יחידה למקרר משרדי כאשר המקרר עומד בתוך נישה מאווררת המאפשרת  לחום שהוא פולט להשתחרר מצידי המקרר.

כיריים
להוציא את הטיגון החוצה!
יש שיאמרו שמטבח חיצוני אינו שלם אם הטיגון נשאר בבית. שילוב של כיריים במטבח חיצוני מאפשר להוציא את הטיגון לחצר / למרפסת למקום מאוורר ולהימנע מהריחות הנלווים לטיגון בחלל הסגור.
בהתאם לעיצוב המטבח החיצוני, ניתן לשלב כיריים ביתיות,  כיריים תעשייתיות ואף מבערי שדה.

משטח צלייה / פלטה / פלנג'ה
זהו משטח יציקת ברזל אטום האוגר חום רב המופק ע"י מבערי גז. אוהבים בשרים מעורבים: המבורגר, כבד, לבבות עשויים עם בצל קצוץ? אוהבים את סגנון הבישול היפני, הטפאנייקי? על פלטת הבישול ניתן לצלות בשרים, דגים, ירקות, ביצים, להקפיץ אורז ועוד. התקנת מתקן זה פותחת מגוון אפשרויות בלתי נדלה לבישול בסגנון אחר. ניתן לשלב במטבח חיצוני פלטה גדולה העומדת בפני עצמה כאביזר נפרד או להניח פלטה על גריל גז קיים. 

מסתור בנוי לפח האשפה
את פח האשפה אנו מציעים להצניע בתוך יחידה יעודית. הפח מוסתר בתוך המטבח, והגישה המהירה אליו היא דרך דלת עליונה הנפתחת על צירים. פותחים זורקים וסוגרים ללא צורך להתכופף. האשפה סגורה במקום מסודר כך שהנקיון והיופי לא נפגעים והריחות הלא נעימים נמנעים. בכדי לזרוק את האשפה הפח ניתן לשליפה דרך דלת רגילה בחזית המסתור.

תאורה ומערכת חשמל
מטבח חיצוני מתוכנן בקפידה מאפשר נוחות הפעלה ואירוח בכל שעה רצויה. לפיכך אנו ממליצים לשלב במטבח מערכת תאורה. את מערכת התאורה אנו מתכננים לשני שימושים. האחד - הבישול עצמו ליד האביזרים מצריך תאורה ממוקדת (ספוטים) המכוונת על כל אביזר ומאפשרת למפעיל עבודה נוחה ושליטה במידת הצליה.

השני- השהיה במטבח מחייבת תאורה כללית המבטיחה נוחות והנאה בזמן השהיה במטבח החיצוני.
למטרת עיצוב ניתן לשלב גם תאורה מתחת לדלפק, תאורת גן או תאורה מכוונת דקורטיבית.

במטבח חוץ חשוב לשלב גם שקעים לשרות. ישנם אביזרים כמו מקרר וכיריים הפועריל על חשמל ולפיכך נדרשת לצורך הפעלתם מערכת תומכת. אולם חשוב לשלב גם מספר שקעים לייד המשטח המאפשרים הפעלה של צרכנים ניידים כמו מאוורר שולחני, מיחם למים חמים, מערכת להשמעת מוזיקה ועוד. חשוב לזכור שהמטבח החיצוני מהווה מוקד משיכה בחצר או במרפסת ולכן בכדי להנעים את זמנכם בזמן השהייה בו כדי להכינו למגוון שימושים ולהופכו למקום נוח לעבודה.

 
דקורציה
בכדי להבטיח שהמטבח החיצוני יהווה מוקד משיכה בחצר או במרפסת ובכדי להנעים את השהייה בו אנו מקפידים כמובן על העיצוב. בגלל שיטת הבניה שלנו למעשה ניתן לשלב במטבח אלמנטים עיצוביים שונים ומגוונים. האפשרויות בלתי מוגבלות! חיפוי לבנים בצבעים שונים, אריחים דקורטיביים, משרביות, שילוב של עץ, אבן ומתכת ... אתם תחלמו ואנו נממש!

 

 
לייבסיטי - בניית אתרים